У Золотоноші за вбивство судитимуть жителя Миколаївської області

За інформацією Золотоніської місцевої прокуратури, завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства.

Досудовим розслідуванням встановлено, що житель Миколаївської області в липні 2016 року в м. Золотоноша на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин завдав удар кулаком правої руки в обличчя потерпілому, внаслідок чого останній впав, вдарившись головою об землю. В подальшому чоловік, перебуваючи в конфлікті із потерпілим на ґрунті особистих неприязних відносин, із застосуванням невстановленого предмету, який має колюче-ріжучі властивості та має гостру ріжучу кромку(лезо) завдав йому численні удари в область грудної клітки, черевної порожнини, шиї, під час чого потерпілий з метою уникнення отримання тілесних ушкоджень намагався втекти, проте неодноразово падав на асфальт та металеву огорожу, в результаті чого потерпілий отримав тілесні ушкодження що супроводжувались внутрішньою кровотечею та помер на місці вчиненні злочину.

29.12.2016 обвинувальний акт відносно вбивці направлено до Золотоніського міськрайонного та йому загрожує покарання від 7 до 15 років позбавлення волі.
10.01.2017 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter