Прокуратура: Посадовцю міськради Черкас повідомлено про підозру в розтраті 619 тис. грн.

Прокуратурою Черкаської області повідомлено про підозру начальнику управління вуличної інфраструктури департаменту житлово – комунального комплексу Черкаської міської ради у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3, ч. 5 ст. 191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що вказаний посадовець, маючи на меті особисте збагачення, вступивши у злочинну змову з фізичною особою - підприємцем, зареєстрованою у Черкаській області, спільно вчинили розтрату бюджетних коштів у сумі 619 тис. грн. під час ремонту мережі зливової каналізації у м. Черкаси, внаслідок чого завдали державі збитки в особливо великих розмірах.

Так, начальник управління склав та підписав завдання на проектування ремонту каналізації за завищеними об’ємами робіт та до реалізації плану з розтрати бюджетних коштів залучив інших осіб. За його сприяння фізична особа - підприємець уклала з департаментом житлово – комунального комплексу Черкаської міської ради договір щодо проведення відповідного ремонту й на підставі актів виконаних робіт, які вона особисто підписала та засвідчила печаткою, на її власні рахунки за фінансовими платежами було перераховано бюджетні кошти на загальну суму 619 тис. грн. У подальшому ремонтні роботи, які підприємець зобов’язалася виконати за укладеними договорами, не виконано в об’ємах, які зазначено в актах виконаних робіт.

Нагадаємо, 20.10.2016 прокуратурою області фізичній особі – підприємцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Придніпровським районним судом м. Черкаси 24.11.2016 підозрюваній обрано запобіжний захід у вигляді застави, який оскаржено прокуратурою до апеляційного суду Черкаської області.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу, відсторонення від займаної посади, а також проводяться всі необхідні слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне та об’єктивне дослідження всіх обставин кримінального провадження та скерування справи до суду в розумні строки.
22.11.2016 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter