Прокуратура: Черкаська підприємець привласнила 619 тис. грн. з бюджету Черкас за фіктивний ремонт зливної каналізації

20 жовтня прокуратурою Черкаської області одному із фізичних осіб – підприємців повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що вказана особа, уклавши з департаментом житлово – комунального комплексу Черкаської міської ради договір щодо проведення робіт капітального ремонту мереж зливної каналізації у м. Черкаси, привласнила бюджетні кошти в сумі 619 тис. грн., чим завдала державі збитки на вказану суму.

Так, на рахунки підприємця на підставі актів виконаних робіт, які вона особисто підписала та затвердила печаткою, за фінансовими платежами перераховано бюджетні кошти на загальну суму 619 тис. грн., однак ремонтні роботи, які підприємець зобов’язалась виконати за укладеним договором, не було виконано.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваній особі запобіжного заходу, проводяться всі необхідні слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне та об’єктивне дослідження всіх обставин кримінального провадження та вживаються заходи щодо скерування справи до суду в розумні строки.
24.10.2016 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter