У вересні 2016 року на Черкащині складено 5 адмінпротоколів за корупцію

Як інформують в ГУ Нацполіції в Черкаській області, під час проведення у вересні превентивних заходів щодо попередження правопорушень пов’язаних з корупцією співробітниками Управління захисту економіки в Черкаській області складено 5 адміністративних протоколів на службових осіб.

Так, у вересні поточного року в Городищенському та Христинівському районах співробітниками Управління захисту економіки в Черкаській області складено по 2 адміністративних протоколи на одного секретаря та одного голову сільських рад за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, зокрема за не повідомлення у встановленому законом випадку та порядку про наявність у них реального конфлікту інтересів та вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів. Відповідальність за вчинення кримінального правопорушення, передбачена частиною 1 та 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція по даним статтям тягне за собою по першій частині - накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та другій частині - накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Окрім цього, в місті Черкаси співробітниками Управління захисту економіки в Черкаській області складено адміністративний протокол відносно спеціаліста першої категорії центру автоматизованих засобів управління Черкаського окружного військового комісаріату за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, а саме за незаконне розголошення або використання в інший спосіб особою у своїх інтересах інформації, яка стала їй відома у зв’язку з виконанням службових повноважень. Відповідальність за вчинення кримінального правопорушення передбачена за статтею 172-8 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція по даній статті тягне за собою накладення штрафу від ста до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
26.09.2016 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter