Прокуратура: У Черкасах начальник чергової частини одного з відділів поліції погодив висновок про невинуватість матері своєї цивільної дружини

Прокуратурою Черкаської області забезпечено участь в апеляційному розгляді справи про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) КУпАП, стосовно начальника чергової частини одного з відділів поліції ГУ Національної поліції в Черкаській області.

Правоохоронець, використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості, погодив висновок про відсутність складу кримінального правопорушення в діях матері своєї цивільної дружини, чим вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів.

Постановою апеляційного суду Черкаської області від 18.08.2016, постанову суду першої інстанції, якою провадження у справі стосовно працівника відділу поліції закрито за відсутністю складу адміністративного правопорушення, скасовано, останнього визнано винним у вчиненні вказаного вище правопорушення.
30.08.2016 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter