Прокуратура: У Смілянському районі керівник органу місцевого самоврядування уклав договір та перерахував гроші МП сина

Прокуратурою Черкаської області забезпечено участь в суді апеляційної інстанції при розгляді справи про адміністративні правопорушення, передбачені ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) Кодексу України про адміністративні правопорушення, стосовно керівника одного з структурних підрозділів органу місцевого самоврядування.

В порушення антикорупційного законодавства посадовець не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту між майновими інтересами свого сина і своїми повноваженнями та не повідомив сесію про наявність у нього конфлікту інтересів. В грудні 2015 року він особисто уклав договір про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти з малим підприємством, керівником та засновником якого є його син та в подальшому, у лютому поточного року, на рахунок підприємства на підставі відповідних бухгалтерських документів було перераховано грошові кошти за виконання укладених договірних відносин, а саме придбання канцтоварів.

Після розгляду судом апеляційної інстанції 19.08.2016 постанова Смілянського міськрайонного суду набрала законної сили, посадовця притягнуто до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу розміром 3 400 грн.
26.08.2016 14:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter