Справа проти черкаського ОЗУ, яке займалось збутом ацетильованого опію, розглядається в суді

Справа проти черкаського ОЗУ, яке займалось збутом ацетильованого опію, розглядається в суді Прокуратурою Черкаської області скеровано до Соснівського районного суду для розгляду по суті кримінальну справу порушену проти злочинного угрупування за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 306, ч. 3 ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, зберігання, переведення наркотичних засобів з метою збуту та використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів).
За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області, встановлено, що вказане угрупування до складу якого входило 3 осіб, з початку весни 2011 року по лютий 2012 року на території міста Черкаси незаконно виготовляло, зберігало та збувало опій ацетильований, а отримані кошти спрямовували на продовження незаконної діяльності у сфері обігу наркотичних засобів.
Крім того, особі, яка з корисливих мотивів надала організованій групі приміщення для незаконного виготовлення наркотичних засобів, висунуто обвинувачення за ч. 2 ст. 317 КК України (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів).
Наразі справа перебуває в суді.
13.07.2012 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter