Прокуратура: після рішення Черкаської РДА 146 громадян незаконно приватизували землю під забудову в лісах 1-ї категорії

Прокуратура: після рішення Черкаської РДА 146 громадян незаконно приватизували землю під забудову в лісах 1-ї категорії Прокуратура Черкаської області перевірила дотримання вимог земельного законодавства, під час проведення якої встановлено факт незаконного виділення у приватну власність земельної ділянки, яка відносилась до лісів І групи, загальною площею 32 га вартістю майже 2 млн. грн.
Так, на підставі розпорядження Черкаської районної державної адміністрації 146 громадян – мешканці Черкаської, Київської, Полтавської та Херсонської областей незаконно отримали право на земельні ділянки під будівництво та обслуговування житлових будинків та оформили державні акти про право власності на земельні ділянки, частину з яких у подальшому реалізували третім особам.
Як інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області, за результатами перевірки прокуратурою області направлено до суду позовну заяву про визнання вказаного розпорядження, державних актів на право власності та договорів купівлі-продажу незаконними і недійсними, скасування їх державної реєстрації та зобов’язання повернути земельні ділянки у власність держави.
10.07.2012 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter