Скандал у черкаському Держгеокадастрі! За хабар в 1 млн. 236 тис . грн., "збитий" за продовження оренди землі в Христинівському районі, звільнено Азєра Мірзоєва

Як стало відомо Провінції, 17 грудня виконуючий обов`язки начальника Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області Азєр Мірзоєв був звільнений з посади.

За непідтвердженою поки що інформацією, звільнення відбулося заднім числом. Причина усунення керівника черкаського Держгеокадастру - хабар у розмірі 1 236 918 грн. за видачу дозвільних документів щодо оренди землі., "збитий" заступником начальника ДП "Центр Державного земельного кадастру", що безпосередньо підпорядковується начальнику Головного управління Держгеокадастру за продовження терміну оренди 70 га землі в Христинівському районі. Узятий під час отримання хабара працівник зізнався у скоєному та розкрив увесь корпупційний ланцюжок - кому й скільки грошей мало передаватися в Черкасах та Києві.

8 грудня посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Ухвалою суду від 10.12.2015 підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді застави на суму 964 600 грн. Хто вніс заставу - поки що невідомо.
23.12.2015 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter