У Канівському районі через суд доводять право дитини на житло її батьків, позбавлених прав батьківського піклування

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, рішенням суду задоволено позовні вимоги Канівського міжрайонного прокурора, якими захищено житлові права дитини, позбавленої батьківського піклування.

Так, у 2006 році рішенням Канівського міськрайонного суду було позбавлено батьківських прав місцеву жительку стосовно її 8-річної доньки.
Відповідно до інформації з реєстру прав власності на нерухоме майно за вказаною жінкою на праві приватної власності зареєстрована ½ частина квартири, що знаходиться в м. Каневі.

Статтею 17 Закону України «Про охорону дитинства» передбачено, що суд у разі позбавлення батьків батьківських прав одночасно накладає заборону на відчуження майна та житла дітей.

Однак вказаним рішенням суду за позовом опікунської ради питання щодо накладення заборони на відчуження житла дитини вирішено не було.

З метою захисту житлових та майнових прав неповнолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування, прокуратура звернулась до суду з позовом про накладення заборони на відчуження зазначеної частини квартири.
15.07.2015 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter