Прокуратура: У Черкасах не виконано 12 рішень судів про адміністративний арешт

Прокуратура: У Черкасах не виконано 12 рішень судів про адміністративний арешт Органами прокуратури області перевірено стан додержання вимог законодавства про адміністративні правопорушення щодо застосування до правопорушників адміністративного стягнення у вигляді адміністративного арешту.

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, встановлено, що територіальні органи внутрішніх справ допускають порушення вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України «Про міліцію» в частині виконання адміністративного стягнення у виді адміністративного арешту, а саме: не забезпечується виконання постанов суду у справах вказаної категорії.

З’ясовано, що Придніпровським та Соснівським райвідділами міліції міста Черкаси не виконано 12 рішень судів про застосування адміністративного арешту щодо осіб, винних у вчиненні адміністративних правопорушень. З метою усунення вказаних порушень законодавства прокуратурою міста Черкаси на адресу керівників вказаних територіальних органів внутрішніх справ області внесено акти реагування.

Аналогічні порушення виявлені в діяльності керівників ще 8 районних відділів міліції області, в результаті чого 54 правопорушники не відбули адміністративне стягнення.
02.03.2015 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter