Після звернень Одарича міліція порушила 10 кримінальних проваджень проти його підлеглих

10 кримінальних проваджень порушено обласною прокуратурою щодо деяких директорів департаментів, службовців мерії і депутатів міської ради. Як інформують у міськраді Черкас, про це під час прес-конференції повідомив Сергій Одарич.

Зокрема він зазначив, що надіслав звернення до правоохоронних органів щодо корупційної діяльності деяких чиновників. Звернення стосувалися укладання договорів на різноманітні роботи по завищених цінах, а також те, що у тендерах брали участь споріднені фірми, де є власниками одні і ті ж особи.

– У п’ятницю отримав відповідь, що по кожному з моїх звернень порушені кримінальні впровадження, проводяться розслідування. Я зацікавлений у тому, що правоохоронці ретельно перевірили факти завищення цін на послуги і довели ці справи до суду, – розповів Сергій Одарич.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року розгорілися низка скандалів. Зокрема директор департаменту ЖКГ Андрій Наумчук уклав декілька угод з підрядниками на суми, які, за словами експертів, завищені в десятки разів. Більше того, угоди укладалися з фірмами, до яких має відношення один з депутатів міської ради.
23.02.2015 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter