В Умані крадій вліз у квартиру до знайомої, дізнавшись про заробітки її чоловіка

До Уманського міського відділу міліції звернулася 27-річна місцева жителька, яка повідомила про крадіжку. Жінка розповіла, що вночі прокинулася від шуму в коридорі. Коли вийшла перевірити, що сталося, у напівтемряві побачила силует чоловіка, який нишпорить у її сумочці. В його постаті злякана господарка впізнала знайомого, з яким нещодавно познайомилася.

Дізнавшись від заявниці необхідну інформацію, працівники міліції направилися на пошуки підозрюваного. В результаті проведених оперативно-розшукових заходів правоохоронці дізналися, що зловмисник відпочиває в одному із розважальних закладів міста, де витратив чималу суму грошей. Оперативники направилися за вказаною адресою. Помітивши працівників міліції, чоловік почав нервувати. На запитання про походження витрачених грошей, молодик не давав обґрунтованої відповіді. Розуміючи, що ввести в оману правоохоронців не вдасться, у всьому зізнався. Зловмисника було доставлено до міськвідділу для дачі пояснень.

Як з’ясувалося, 27-річний молодий чоловік був раніше судимий за аналогічну протиправну діяльність. Він повідомив, що на крадіжку зважився після того, як потерпіла розповіла йому про зароблені її чоловіком кошти. Дізнавшись, де вона проживає, вночі потрапив до квартири через відчинений балкон.

СЗГ УМВС в Черкаській області
10.02.2015 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter