Канівський суд засудив, але не посадив екс-голову Канівської РДА за незаконне виділення 45 га землі

Канівський суд засудив, але не посадив екс-голову Канівської РДА за незаконне виділення 45 га землі Як інформують у прес-центрі СБУ, набув чинності вирок Канівського міськрайонного суду Черкаської області у кримінальній справі, порушеній та розслідуваній слідчим відділом Управління стосовно колишнього голови та одного із керівних осіб територіального Управління Держкомзему, які незаконно передали у приватну власність земельну ділянку загальною площею 45 га.
У ході слідства були викриті численні факти незаконної передачі земель запасу, які розташовані вздовж річки Дніпро, в адміністративних межах Бобрицької сільської ради Канівського району, у приватну власність 20-х «підставних» осіб. Ринкова вартість вказаних земель складає майже 3,5 млн. гривень.
Розглянувши матеріали кримінальної справи, суд визнав підсудних винними у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.28 (вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою), ч.2 ст.364, (зловживання владою або службовим становищем) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.
Суд призначив покарання колишньому голові Канівської райдержадміністрації Черкаської області у вигляді позбавлення волі терміном на 5 років з іспитовим строком на 3 роки, а посадовцю територіального Управління Держкомзему – позбавлення волі терміном на 3 років і 6 місяців з іспитовим строком в 1 рік.
28.05.2012 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter