Прокуратура: жінку, яка в Золотоніському районі вбила чоловіка сокирою та викрала його машину, засуджено до 12,5 років позбавлення волі

За апеляційною скаргою заступника прокурора Черкаської області судом другої інстанції 26-річній жительці Черкаського району призначено більш суворе покарання за вчинення тяжкого умисного злочину.

Як інформує прокуратура Черкаської області, під час судового розгляду встановлено, що вказана підсудна у 2008 році, перебуваючи в с. Кропивна Золотоніського району, в стані алкогольного сп’яніння вбила сокирою 36-річного потерпілого.

Крім того, після вчинення вбивства вона заволоділа автомобілем потерпілого та, не маючи достатніх навичок керування транспортним засобом, не доїхала до свого місця призначення, де і була затримана працівниками міліції.

Дії підсудної кваліфіковано за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) та ч. 1 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України.

Вирок суду першої інстанції, яким потерпілу засуджено до реального позбавлення волі, було оскаржено в апеляційному порядку через неправильне застосування норм кримінального права та невідповідність призначення судом покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення і особі обвинуваченої внаслідок його м’якості.

За результатами апеляційного розгляду судом поставлено новий вирок, яким підсудну визнано винною за вчинення вказаних злочинів та засуджено до 12 років 6 місяців позбавлення волі.

Наразі вирок не набрав законної сили.
03.02.2015 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter