У Черкасах магазинного крадія засудили до 2,5 років позбавлення волі

За інформацією прокуратури міста Черкаси, Придніпровським РВ в м. Черкаси проводилося досудове слідство у кримінальному провадженні відносно 39-річного черкащанина, який, перебуваючи у місцевих магазинах та користуючись тим, що за його діями ніхто не спостерігав, крав з полиць магазинів товари та виносив їх, ховаючи під верхній одяг.

Однак врешті-решт в одному з супермаркетів злодія після вчинення крадіжки було одразу помічено та затримано працівниками охорони магазину і викликано міліцію. В ході слідства виявлено ще 4 факти крадіжок, скоєних даним громадянином, що підтверджено відеозаписами з камер спостереження.

Крім того, встановлено, що чоловік неодноразово судимий за вчинення корисливих злочинів, в минулому перебував у місцях позбавлення волі, звільнявся судом від покарання з випробувальним терміном, а також від відбування покарання відповідно до законодавства про амністію, однак на шлях виправлення не став і продовжував свою протиправну діяльність.

В судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину у вчиненні вказаних злочинів.

Суд погодився з доводами прокурора у судовому засіданні та визнав чоловіка винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена повторно), та ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 185 КК України (замах на вчинення повторної крадіжки).

Врахувавши всі фактичні обставини вчинення злочинів, а також відшкодування обвинуваченим всіх завданих збитків, суд засудив чоловіка до 2-х з половиною років позбавлення волі.
29.01.2015 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter