У Христинівському районі чолов`яга вкрав у фермера 18 тюків соломи

У Христинівському районі чолов`яга вкрав у фермера 18 тюків соломи  До Христинівського райвідділу міліції звернувся директор одного із фермерських господарств Христинівського району та повідомив, що з території його підприємства викрадено 18 тюків соломи. Черговий по райвідділу на місце події направив слідчо-оперативну групу. Про цей випадок інформують у СЗГ УМВС в Черкаській області.

Працівники міліції оглянули місце пригоди та поговорили із заявником. Він розповів, що, приїхавши вранці на роботу, побачив, як незнайомий чоловік ходить по території господарства і щось шукає. Підприємець хотів дізнатися хто цей незваний гість, однак лише сполохав його – невідомий миттю перестрибнув через паркан і вдався навтьоки.

Біля місця, де господар бачив незнайомця, правоохоронці виявили багато слідів від взуття. Прослідкувавши куди вони ведуть, працівники міліції дійшли до будинку, який знаходився неподалік від фермерського господарства. У дворі домоволодіння вони побачили складені тюки соломи. Господар будинку був вдома і під час розмови з міліціонерами намагався всіляко виправдатися, але пояснити звідки у нього в дворі взялась солома, не міг. Правоохоронці запросили його до райвідділу міліції для дачі показів.

У розмові зі слідчим 50-річний чоловік зізнався у вчиненому. Він розповів, що не працює, а на прожиття та розваги коштів не вистачає. Крадіжку спланував заздалегідь. На «справу» вийшов рано-вранці та кілька разів переносив крадене до себе у двір. Солому планував продати, але йому на заваді стали правоохоронці.
12.01.2015 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter