Прокуратура: засуджений черкащанин відсидить строк у Росії та повернеться в Україну - на довічне ув`язнення

Прокуратура: засуджений черкащанин відсидить строк у Росії та повернеться в Україну - на довічне ув`язнення За інформацією прокуратури Черкаської області, 2006 року проти жителя Черкаської області було порушено кримінальну справу за розбій при обтяжуючих обставинах, вбивство при обтяжуючих обставинах, замах на вбивство з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб, вчинене особою, яка раніше вчиняла вбивство та з метою приховати інший злочин та оголошено його у міжнародний розшук.
Протягом 2006 – 2008 років вищевказана особа під іншими анкетними даними вчинила ряд тяжких злочинів на території Російської Федерації, за що засуджена компетентним судом Росії до 6 років позбавлення волі.
Під час відбування покарання на території РФ засуджений втік з колонії та вчинив ще ряд злочинів, в ході розслідування яких компетентними органами Росії встановлено, що вказана особа, розшукується правоохоронними органами України.
Прокуратурою Черкаської області підготовлено клопотання про його тимчасову видачу (екстрадицію) для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів на території України.
Так, у 2011 році вироком Придніпровського районного суду міста Черкаси обвинуваченого визнано винним у вчиненні вищевказаних злочинів на території України та призначено міру покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією всього майна. Вирок суду набрав законної сили.
На даний час злочинця екстрадовано правоохоронним органам Росії для відбуття покарання за вироком компетентного суду Російської Федерації, після відбуття якого, останнього повернуть для відбуття покарання за вироком Придніпровського районного суду міста Черкаси.
24.05.2012 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter