У Черкасах крадіжка люків набула характеру епідемії. Міліція мовчить

Як інформують у КП «Черкасиводоканал», крадіжки каналізаційних люків у Черкасах набули масового характеру. Лише за ці вихідні зникло 11 кришок та 2 люки, а з початку грудня цифра сягає понад 80.

Начальник цеху мереж водопостачання та водовідведення КП "Черкасиводоканал" Василь Литвиненко переконаний, що у Черкасах діє якесь угруповання, адже викрадають кришки по декілька штук підряд, а вага однієї – до 20 кг. Одна людина без допомоги і транспорту просто фізично не впоралася б, запевняють комунальники.

– Так, за адресою вул. Смілянська 100/1 злодії залишили відкритими аж два оглядові колодязі поряд, одразу навпроти під’їзду, – розповідає Василь Литвиненко. – Ми в оперативному порядку накрили їх тимчасовими кришками, щоб люди не травмувалися.

На повноцінну заміну кришки потрібно від одного до двох днів, а коштів – до п’яти тисяч гривень. Це додає не лише збитків і роботи водоканалівцям, а й зайвих приводів для хвилювання: у відкритий колодязь можуть потрапити діти.

– Ми постійно готуємо відношення до слідчих органів про факт крадіжки, але результату нуль. На жаль, від правоохоронних органів ми не отримуємо адекватної реакції на ці злочини, – констатує директор "Черкасиводоканалу" Сергій Овчаренко.
22.12.2014 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter