Минулої доби в Черкасах викрали 15 каналізаційних люків, - Черкасиводоканал

Минулої доби в Черкасах викрали 15 каналізаційних люків, - Черкасиводоканал Як інформують у КП «Черкасиводоканал», в місті різко збільшилася кількість викрадення кришок оглядових колодязів на водопровідних та каналізаційних мережах міста. Так за минулу добу було викрадено 15 кришок, з них 7 – біля одного й того ж будинку на вул. Небесної Сотні (колишня вул. Леніна) у центрі міста. Водоканалівці занепокоєні: таких масових крадіжок ще не було.

– Крадіжка люків та кришок вже давно є однією з актуальних проблем для нашого міста, – зауважує директор "Водоканалу" Сергій Овчаренко. – Щойно дізнавшись про злочин, наша диспетчерська служба подає відношення до слідчих органів про факт крадіжки, а ті, своєю чергою, розпочинають пошук. Тому дуже важливо, щоб жителі міста і власники пунктів прийому брухту зокрема співпрацювали разом із нами і повідомляли про такі випадки.

У цеху мереж водопостачання та водовідведення зазначають, що відкритий колодязь глибиною до 8 метрів – це потенційна загроза для життя та здоров’я жителів міста, особливо для дітей. Значна частина колодязів знаходиться на проїжджій частині, їх відсутність може призвести до аварій на дорозі.
02.12.2014 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter