На Уманщині після застілля односельчан зарізали чоловіка

До Уманського районного відділу міліції надійшло повідомлення про вбивство жителя одного із сіл району. Чоловік повідомив, про те, що став свідком конфлікту в результаті якого один із учасників завдав декілька ударів ножем іншому, після чого вибіг з будинку та кинувся навтьоки.

У будинку за вказаною адресою працівники міліції виявили чоловіка, без ознак життя, на тілі якого експерти виявили декілька колото-різаних ран.

На Уманщині після застілля односельчан зарізали чоловіка

Як вдалося з’ясувати правоохоронцям, напередодні трагедії в будинку відпочивала компанія односельчан. Під час застілля між двома чоловіками виникла сварка. Один із учасників конфлікту, дочекавшись коли з будинку вийшли інші, схопив ніж, який лежав на столі та наніс ним декілька ударів своєму співрозмовнику. Усвідомлюючи, що удари були смертельними чоловіку вибіг з будинку та кинувся навтьоки.

Отримавши опис підозрюваного, оперативники розпочали його пошуки і вже черг годину чоловік був затриманий та давав покази. Під час допиту він у всьому зізнався. Зловмисник жалкує про вчинене, винить у всьому оковиту.
21.11.2014 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter