У Черкасах юнака засуджено до 2,5 років позбавлення волі за крадіжку

Як інформує прокуратура міста Черкаси, 21-річний місцевий житель засуджений до двох з половиною років позбавлення волі за крадіжку інструментів з недобудови.

На початку червня 2014 року у вечірній час, проходячи по вулиці, хлопець помітив недобудовану будівлю та, за раптово виниклим умислом, скориставшись тим, що за його діями ніхто не спостерігає, шляхом вільного доступу проник до вказаної недобудови. Знаходячись всередині, юнак побачив залишені без нагляду будівельні інструменти та вирішив їх викрасти, після чого з викраденим майном з місця скоєння злочину зник. В подальшому вказані інструменти хлопець продав через мережу Інтернет. В ході розслідування було встановлено, що загальна сума викраденого становила більше 4 тис. грн.

Відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України – таємне викрадення чужого майна (крадіжка).

В ході збирання характеризуючих даних на підозрюваного, встановлено, що юнак вчинив злочин під час іспитового терміну, оскільки до цього був звільнений судом від покарання, призначеного йому за хуліганство.

Вироком Придніпровського районного суду м. Черкаси молодого чоловіка засуджено за вчинення крадіжки до 1 року позбавлення волі. Крім того, до призначеного покарання суд частково приєднав частину невідбутого покарання за попередній злочин. Таким чином, хлопець відправиться за ґрати на два з половиною роки.
17.11.2014 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter