УМВС: подробиці розкриття злочину про згвалтування й смерть студентки в Дахнівці

Ми вже повідомляли про те, що в Дахнівці було знайдено труп зґвалтованої дівчини. Подробиці розкриття злочину повідомляє СЗГ УМВС області.
16 травня після сьомої години вечора до Соснівського райвідділу міліції прийшла стривожена жінка. Вона розповіла міліціонерам про те, що її 21-річна донька, студентка університету, пішла гуляти з подружками і додому не повернулася. Заява була зареєстрована, розпочалися пошуки дівчини. До пошуків долучились дільничні та оперативники карного розшуку. Оперуповноважений карного розшуку Соснівського райвідділу капітан міліції Наталя Христян також отримала орієнтування та фото зниклої студентки. Поспілкувавшись з подругами зниклої дівчини, з`ясувала, що та ввечері відпочивала разом з подружками в барі. Там дівчата познайомились з молодим хлопцем. Той запропонував розвезти всіх по домах на власній машині і одназ дівчат пішла з ним разом за автомобілем, залишивши речі в барі. Подруги її так і не дочекались. Речі забрали з собою, а на ранок зателефонували мамі дівчини, яка проживає в іншому районі області. Збираючи інформацію, капітан міліції Христян натрапила на цікавий факт – були свідки того, що дівчина і хлопець від’їжджали з бару на таксі. Оперативник знайшла це таксі і встановила адресу, за якою водій відвіз молодих людей. Як розповідає Наталя, не можна було втрачати жодної хвилини. Разом з працівником патрульно-постової служби оперуповноважена дісталася потрібної адреси. Двері відчинила господиня - мама молодика, яка запевняла працівників міліції, що її сина немає вдома, та після тривалої розмови таки згодилася його покликати. Хлопець повідомив правоохоронцям, що він привозив дівчину в цю квартиру, але вона за його словами, зразу ж пішла додому. Але за вдаваним спокоєм молодого чоловіка відчувалось приховане хвилювання, його автомобіль також викликав підозру – було видно, що на ньому нещодавно їздили по неасфальтованих дорогах. Правоохоронці зрозуміли, підозрюваного потрібно терміново доставити до райвідділу. Саме коли 28-річний молодик спілкувався зі слідчим надійшла страшна звістка – в лісі знайдено тіло молодої дівчини. Пізніше експерти-криміналісти, досліджуючи автомобіль хлопця, винесли свій вердикт - на сидінні в салоні авто знайдено залишки людської крові. Підозрюваному були пред'явлені беззаперечні докази його вини, і він розповів як завіз дівчину до лісу, побив та нещадно познущався з неї, після чого від отриманих травм та втрати крові нещасна жертва померла.
За проявлену ініціативу та високий професіоналізм у розкритті резонансного злочину правами начальника Управління МВС України в Черкаській області Наталя Христян приставлена до нагороди.
18.05.2012 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
13:58 22.05.2012 vorobuwek:
коли буде суд над цим негідником? який срок йому дають...він обовязково повинен сидіти