Соснівський суд присудив 3 з половиною роки позбавлення волі черкаському крадію каналізаційних люків

Соснівський суд присудив 3 з половиною роки позбавлення волі черкаському крадію каналізаційних люків Як повідомляють у черкаському водоканалі, 37-річного черкасця за низку крадіжок з об’єктів житлово-комунального господарства та в жителів міста Соснівський районний суд м. Черкаси покарав позбавленням волі. Три роки шість місяців зловмиснику доведеться відбути у буцегарні.

Із січня 2014 року чоловік систематично викрадав кришки люків оглядових колодязів на мережах водовідведення «Черкасиводоканалу», а також завдавав шкоди іншим підприємствам міста та його жителям – викрадав велосипеди, автомагнітоли, навігатори тощо.

Тільки Водоканалу чоловік завдав збитків близько 19 тис. грн., які, за рішенням суду, він має відшкодувати підприємству.

З початку року на мережах «Черкасиводоканалу» було викрадено 184 кришки люків оглядових колодязів. Загальна сума збитків для підприємства становить понад 290 тис. грн. Місцеві суди мають вже 6 подібних справ, за трьома вже винесені рішення на користь Водоканалу.
22.08.2014 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter