УБОЗ: Суд оштрафував в.о. голови РДА на Черкащині, який, крім району, одночасно керував ще й своїм ТОВ

Як інформують у СЗГ УМВC в Черкаській області, співробітниками УБОЗ складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення відносно державного службовця 4 рангу. Рішенням суду посадовця притягнено до відповідальності.

До працівників міліції надійшла інформація, що в.о. голови однієї із районних держадміністрацій Черкаської області одночасно займає посаду директора товариства з обмеженою відповідальністю та входить до складу засновників іншого. У ході проведення заходів інформація підтвердилася. Відповідно до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» чиновник двічі допустив порушення спеціального обмеження щодо державних службовців, адже мав на меті отримання додаткового прибутку. За ці дії передбачено відповідальність згідно ч.2 ст.1724 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності).

За результатами розгляду протоколу судом винесено рішення про притягнення посадовця до адміністративної відповідальності. За свої дії службовець сплатив штраф в розмірі 1700 гривень.
29.07.2014 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter