УСБУ: Черкаська РДА незаконно виділила 10 земельних ділянок на землях водного фонду

УСБУ: Черкаська РДА незаконно виділила 10 земельних ділянок на землях водного фонду СБУ викрила та припинила функціонування протиправної схеми розтрати земель державної власності, запроваджену службовими особами Черкаської райдержадміністрації.

Як інформують у прес-групі УСБУ в Черкаській області, встановлено, що у березні 2014 року розпорядженням Черкаської райдержадміністрації було незаконно змінено цільове призначення земель водного фонду. У власність фізичних осіб було передано 10 земельних ділянок загальною площею понад 0,6 га. Ці землі входять до прибережної захисної смуги, приватизація та будівництво на території якої заборонено. З’ясовано, що Черкаським обласним управлінням водних ресурсів будь-яких погоджень на зміну цільового призначення вказаних земель та передачу їх у приватну власність не надавалося. Державі завдано збитків на суму майже 1 мільйон гривень.

За матеріалами СБУ органами міліції розпочато досудове слідство у кримінальному проваджені за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою чи службовим становищем) Кримінального кодексу України.
25.07.2014 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter