При черкаському УМВС утворять Центр оперативного реагування міліції

При черкаському УМВС утворять Центр оперативного реагування міліції Депутати Черкаської облради внесли зміни до Програми профілактики злочинності в області на 2011-2015 роки. Як інформує прес-служба облради,
більшістю голосів депутати підтримали виділення 1 мільйона 470 тисяч гривень з обласного бюджету на покращення боротьби зі злочинністю та підтримку правоохоронців.

Зокрема, при УМВС України в Черкаській області створять Центр оперативного реагування міліції. Туди будуть надходити оперативні повідомлення по телефону 102, а також дані з 10 камер спостереження, які будуть встановлені в найбільш небезпечних місцях Черкас – на вокзалах та площах. Згодом туди можна буде передавати дані і з інших міст Черкаської області. Також передбачається оснастити GPS-передавачами автомобілі ДАІ, ППС та піші наряди міліції. Як пояснив в.о. начальника обласного управління УМВС України Владислав Пустовар, такі додаткові заходи безпеки необхідні через те, що в країні зросла терористична загроза.

Також головний міліціонер області попросив депутатський корпус виділити кошти на обладнання для трьох загонів наших міліціонерів, які воюють у зоні АТО. Їм потрібні тепловізори, прибори нічного бачення, бронежилети та ківларові шоломи. Крім того, потрібно придбати шоломи нашим бійцям Нацгвардії, які беруть участь у антитерористичній операції.

За рішення надати необхідну підтримку правоохоронцям проголосувало 55 депутатів обласної ради.
24.07.2014 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter