Прокуратура: Затриманого за допомогу бойовикам черкащанина взято під варту

Як інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області, черкащанина, який розповсюджував матеріали із прямими закликами до змін меж території держави та сприяв діяльності терористичної організації, взято під варту.

Установлено, що вказана особа у період з травня по липень 2014 року організувала та здійснювала безпосереднє сприяння діяльності терористичної організації "Донецька народна республіка" шляхом збору та направлення їм матеріальної допомоги з метою її подальшого використання, зокрема медичних препаратів, цивільного, військового одягу та спорядження.

Крім того, він же в порушення вимог закону систематично розміщував на власній Інтернет сторінці текстові та відео матеріали з прямими закликами до зміни меж території держави, які були доступні для загального користування.

За даним фактом прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 258-3 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України та створення терористичної організації).

Судом задоволено клопотання слідчого, погоджене прокурором, про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Як ми вже повідомляли, 17 липня в Черкасах працівники УСБУ затримали 29-річного місцевого мешканця, який під керівництвом координатора терористів т.зв. «ДНР» Олега Сердюка надавав допомогу бойовикам в зоні антитерористичної операції.
24.07.2014 08:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter