Прокуратура: Черкаське Держземагентство скасувало накази про передачу вже орендованої землі іншому суб'єкту

Прокуратура: Черкаське Держземагентство скасувало накази про передачу вже орендованої землі іншому суб'єктуЗа втручання прокуратури Черкаської області Головним управлінням Держземагентства в області скасовано накази, якими планувалось незаконно передати в оренду 312 га земель сільськогосподарського призначення, вартістю понад 8 млн грн.

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, проведеною перевіркою встановлено, що на початку поточного року Головне управління Держземагентства у Черкаській області протиправно видало накази, якими надано одному громадянину дозволи на розробку землевпорядної документації для передачі земель сільськогосподарського призначення в оренду.

Разом з тим з’ясовано, що вказані землі належать на праві оренди іншим особам, і у разі реалізації зазначених наказів, останні були б позбавлені законного права на збір урожаю, що призвело б до негативних економічних наслідків та соціальної напруги в регіоні.

За даним фактом прокуратурою на адресу начальника зазначеної установи внесено подання, за результатом якого, скасовано незаконні накази та захищено права фермерів на користування землями загальною вартістю понад 8 мільйонів гривень.
22.07.2014 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter