В Уманському районі затримали трьох жінок, які налагодили збут ацетильованого опіуму

В Уманському районі затримали трьох жінок, які налагодили збут ацетильованого опіуму До співробітників управління по боротьбі з організованою злочинністю надійшла оперативна інформація про те, що на території міста Умань та Уманського району невстановлена група осіб налагодила збут особливо небезпечного наркотичного засобу – ацетильований опій. Як інформують у СЗГ УМВс в Черкаській області, під час проведення оперативних заходів та відпрацювання осіб, які могли бути причетні до даної діяльності оперативники вийшли на слід зловмисників.

Працівники міліції встановили, що незаконний бізнес організувала родина з трьох жінок, віком від 25 до 57-ми років, які проживали в одному з сіл району та вже неодноразово притягувалися до кримінальної відповідальності. Керувала незаконним бізнесом найстарша з її членів. Як з’ясували оперативники, жінка займалася налагодженням поставок наркотичних засобів на територію області, пошуком клієнтів та розподіленням коштів між членами групування, проте інколи і сама не гребувала продажем наркотиків, але основне завдання з їх розповсюдження лежало на інших членах злочинного тріо.

Протягом тривалого часу міліціонери спостерігали за діяльністю наркоторговців, встановлювали ланцюг за яким наркотик потрапляв до споживачів та збирали необхідну доказову базу. Провівши ряд оперативних закупок та отримавши всі необхідні дозвільні документи на проведення відповідних слідчих дій, співробітники УБОЗу провели спецоперацію по їх затриманню. Під час проведення обшуку за місцем проживання учасників групи, правоохоронці вилучили наркотичні засоби та грошові кошти, які учасники групування отримали злочинним шляхом.
Затриманим учасникам групи оголошено про підозру за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів) Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
17.07.2014 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter