Екс-керівника Корсунь-Шевченківського відділу виконавчої служби за вимагання хабара оштрафували на 17 тис. грн.

Екс-керівника Корсунь-Шевченківського відділу виконавчої служби за вимагання хабара оштрафували на 17 тис. грн.Прокуратура Корсунь-Шевченківського району підтримала державне обвинувачення та відстояла принципову позицію у суді стосовно колишнього виконувача обов’язків начальника відділу державної виконавчої служби районного управління юстиції, який одержав неправомірну вигоду.

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, вказану особу визнано винною та засуджено за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 368 КК України (отримання службовою особою неправомірної вигоди та службове підроблення).

Установлено, що вказаний посадовець вимагав та отримав від громадянина неправомірну вигоду у сумі 2 550 грн. за прийняття завідомо неправомірного рішення про закриття виконавчого провадження.

Суд погодився з позицією прокуратури та призначив підсудному покарання за вчинення злочину у вигляді штрафу розміром 17 тис грн з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням функцій держави строком на 1 рік.
15.07.2014 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter