У Черкасах закрили дві підпільні букмекерські контори

У Черкасах закрили дві підпільні букмекерські контори Співробітники УДСБЕЗ припинили роботу двох незаконних букмекерських контор. Як інформую СЗГ УМВС в Черкаській області, гральні заклади діяли в місті Черкаси у повній конспірації. За фактом виявлення гральних закладів слідчим управлінням УМВС відкрито кримінальне провадження за статтею 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці отримали оперативну інформацію про діяльність мережі букмекерських контор на території обласного центру, в яких проводяться ставки на он-лайн тоталізатори спортивних змагань.

Оперативники здійснили виїзди за вказаними адресами, де в непримітних будівлях без жодних вивісок під виглядом звичайних офісних приміщень знаходилися букмекерські контори.

На підставі отриманої інформації слідчим управлінням було відкрите кримінальне провадження за фактом зайняття гральним бізнесом, що згідно з чинним законодавстом карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.
Співробітники БЕЗу задокументували роботу контор, шляхом здійснення контрольних ставок.

Правоохоронці провели обшуки за місцем розташування гральних закладів, в ході яких було виявлено та вилучено 5 комп’ютерів, 12 телевізорів, касовий апарат, документацію та грошові кошти отримані незаконним шляхом в сумі близько двох з половиною тисяч гривень.
14.07.2014 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter