Черкаська міліція оголосила в розшук татуся черкаських антисемітів "Сан Санича"

Слідчим управлінням УМВС України в Черкаській області проводиться розслідування кримінального провадження, відкритого за фактом провокаційних дій, які відбулися 6 квітня 2013 року на Театральній площі міста Черкаси. Особу організатора встановлено – ним виявився житель міста Пирятин, Полтавської області, більш відомий місцевим громадянам, як «Сан Санич».

Слідство встановило, що дана особа під час мирного зібрання 6 квітня 2013 року біля Театральної площі в місті Черкаси умисно організувала групу людей вдягнутих у футболки з написами, які розпалюють національну ворожнечу та принижують честь і гідність громадян. Вже повідомлялося, що вказаній особі оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 161 Кримінального кодексу України, зокрема у порушенні рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років.

Як повідомляє СЗГ УМВС в Черкаській області, правоохоронцями вживаються заходи по встановленню місцеперебування підозрюваного та притягнення його до кримінальної відповідальності.
11.07.2014 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter