Прокуратура: В Умані незабаром судитимуть начальника сектору карного розшуку за сприяння наркоторгівцям

Прокуратура Черкаської області інформує, що в квітні поточного року слідчим відділом прокуратури області зареєстровано кримінальне провадження за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди начальником сектору карного розшуку Уманського МВ УМВС України в Черкаській області за не притягнення особи до кримінальної відповідальності за дії пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів.

25 квітня цього року працівнику міліції повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України, а саме в отриманні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди.

Підозрюваного відсторонено від займаної посади, наразі він перебуває під домашнім арештом.

Досудове розслідування триває, у найкоротший термін обвинувальний акт стосовно «правоохоронця» буде скеровано до суду.

Крім того, прокуратурою області у діяльності Уманського міськвідділу міліції встановлені й інші порушення вимог законодавства щодо боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів. У зв’язку з цим на адресу керівництва УМВС України в Черкаській області у липні внесено подання про усунення порушень закону з вимогою притягнення до дисциплінарної відповідальності начальника вказаного міськвідділу та ряду інших оперативних працівників.
10.07.2014 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter