У Черкасах суд оштрафував на 10 тис. грн браконьєрів, які на Дніпрі ловили рибу електроловом

У Черкасах суд оштрафував на 10 тис. грн браконьєрів, які на Дніпрі ловили рибу електроловом Черкаським міськрайонним судом завершено судовий розгляд кримінального провадження та винесено вирок двом місцевим жителям за вилов риби на річці Дніпро забороненим знаряддям – електроловом, чим завдано шкоди рибному господарству України на суму майже 10 тис. грн.

Як інформують у Дніпровській екологічній прокуратурі, державне обвинувачення у кримінальному провадженні підтримувалося Черкаським міжрайонним екологічним прокурором Дмитром Чустраком.

За його словами, дані особи заздалегідь готувалися до вчинення кримінального правопорушення: замовили та придбали із-за кордону заборонене знаряддя лову, купили гумовий човен, діяли спільно, згідно єдиного умислу.

Вироком суду вказаних осіб визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 249 КК України (незаконне зайняття рибним добувним промислом із застосуванням електроструму). Заборонене знаряддя, засоби незаконного промислу та все здобуте конфісковано. Сума завданих збитків державі – відшкодована.
10.07.2014 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter