УСБУ: Соснівський суд оштрафував черкащанина, який намагався контрабандно вивезти в Росію оптичне скло

УСБУ: Соснівський суд оштрафував черкащанина, який намагався контрабандно вивезти в Росію оптичне скло Набув чинності вирок Соснівського районного суду м. Черкаси стосовно місцевого мешканця, який організував міжнародне переміщення товарів військового призначення з порушенням правил порядку здійснення державного контролю.

Як інформує прес-група УСБУ в Черкаській області, в липні 2013 року працівник державного підприємства оборонно-промислового комплексу Черкащини незаконно перемістив через митний кордон України до Росії оптичне скло, яке є виробом військового призначення.

За ініціативи СБУ фахівцями Міністерства оборони України було проведено експертизу, яка встановило, що насправді прилад може бути використаний у створенні звичайних видів озброєнь, військової чи спеціальної техніки.

За рішенням суду правопорушника визнано винним у вчинені злочину, передбаченого ч.1 ст.333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експертному контролю) Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді штрафу в 2 тисячі 550 гривень.
09.07.2014 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter