У Золотоніському районі харківське підприємство фіктивно відремонтувало доріг на 730 тис. грн.

У Золотоніському районі харківське підприємство фіктивно відремонтувало доріг на 730 тис. грн. Прокуратурою Черкаської області зареєстровано кримінальне провадження за фактом розтрати службовими особами одного із державних підприємств Золотоніського району державних коштів у сумі 730 тис грн.

Як інформують у прес-службі прокуратури, встановлено, що 2012 року службові особи держпідприємства на виконання умов договору перерахували одному із підприємств Харківської області державні кошти для виконання капітального ремонту під’їзних колій на території Золотоніського району.

У ході проведеної прокуратурою перевірки встановлено, що зазначені роботи до цього часу не виконано. Однак у травні минулого року посадовець держпідприємства та підрядник, підробивши документи, склали та підписали акт приймання виконаних ремонтних робіт, в результаті чого останній заволодів державними коштами у сумі 730 тис грн.

За результатами перевірки прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).
Досудове розслідування триває.
09.07.2014 08:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter