Апеляційний суд Черкаської області засудив двох наркоторгівців, який раніше ...виправдав Придніпровський райсуд

Апеляційний суд Черкаської області засудив двох наркоторгівців, який раніше ...виправдав Придніпровський райсуд Апеляційний суд Черкаської області, погодившись з апеляцією прокурора, скасував незаконний вирок суду першої інстанції, яким було виправдано двох осіб та засудив останніх за вчинення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів.

Слідством встановлено, що громадянин В. з метою збуту придбав наркотичний засіб – марихуану, та в подальшому за попередньою змовою з громадянином Х. частину незаконно збув місцевому жителю. Решта наркотичного засобу було вилучено під час санкціонованого обшуку в помешканні одного із засуджених.
Обвинувальний акт стосовно осіб було скеровано до суду у вересні 2013 року.

У грудні минулого року вироком Придніпровського районного суду міста Черкаси підсудних виправдано за ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 317 КК України (незаконний збут наркотичних засобів за попередньою групою осіб та організація місця для незаконного вживання наркотичного засобу).

Не погоджуючись з рішенням суду, прокурор оскаржив виправдувальний вирок в апеляційному порядку.

За результатом апеляційного розгляду 27 червня поточного року ухвалено новий вирок, яким одного підсудного засуджено до 6 років позбавлення волі, а іншого до 5, звільнивши останнього від покарання з іспитовим строком на 3 роки.
03.07.2014 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter