В Умані податківці спочатку оштрафували товариство на 1,3 млн. грн., а потім один мільйон "пробачили", - прокуратура

Прокуратурою Черкаської області зареєстровано кримінальне провадження за фактом неправомірних дій службових осіб Головного управління Міндоходів в області, в результаті яких державі спричинено збитків на суму понад 1 млн. грн.

Так, прокуратурою області проведено перевірку додержання вимог податкового законодавства в діяльності вищевказаної державної установи.

У ході перевірки встановлено, що Уманською ОДПІ ДПС у Черкаській області минулого року проведено документальну планову перевірку в одному із товариств району, за результатами якої було накладено штрафні санкції у сумі понад 1,3 млн. грн.

Потім службові особи Головного управління Міндоходів у Черкаській області, зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб, протиправно частково скасували податкове повідомлення-рішення Уманської податкової інспекції, чим спричинили державі збитків на суму понад 1 млн. грн.

За вказаним фактом прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).
03.07.2014 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter