СБУ: У Каневі на реконструкції скверу Шевченка вкрали 450 тис. грн.

СБУ: У Каневі на реконструкції скверу Шевченка вкрали 450 тис. грн.За інформацією прес-центру СБУ, службові особи одного з товариств з обмеженою відповідальністю м.Корсунь-Шевченківський привласнили 450 тисяч гривень, які призначалися для реконструкції скверу ім. Т.Шевченка. Факт незаконного заволодіння державними коштами, виділеними в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Кобзаря, викрила Служба безпеки України.

Протягом 2013 року до відновлення скверу у центрі Канева було залучено будівельну компанію, службові особи якої звітували фіктивними актами виконаних робіт.

У ході перевірки, ініційованої СБУ, встановлено, що вартість робіт було завищено майже на півмільйона гривень. Ці кошти були незаконно перераховані на рахунок фірми, переведені у готівку та привласнені.

За матеріалами СБУ органами міліції розпочато досудове слідство у кримінальному проваджені за ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.
03.07.2014 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter