Прокуратура: Організатору минулорічної акції "Бий жидів" на Театральній площі в Черкасах повідомлено про підозру

Прокуратура: Організатору минулорічної акції "Бий жидів" на Театральній площі в Черкасах повідомлено про підозру У прокуратурі Черкаської області повідомляють, що сьогодні, 1 липня, погоджено повідомлення про підозру особі, яка під час мирних зібрань 6 квітня 2013 року біля театральної площі в місті Черкаси умисно організувала групу людей вдягнутих у футболки, які розпалювали расову ворожнечу та принижували національну честь і гідність громадян.

Вказана особа підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 161 КК України, а саме у порушенні рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності.

Досудове розслідування триває, про його результати буде проінформовано додатково.

У прокуратурі нагадують, що ч. 1 ст. 161 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років.

Нагадаємо, що слідчим управлінням УМВС України в Черкаської області розслідується кримінальне провадження за фактом вчинення хуліганських дій під час вказаних подій та порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 161, ч. 1 ст. 296 КК України.

Крім того, за наслідком розслідування вказаного кримінального провадження прокуратурою також скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Сміла за вчинення громадянину С. тілесних ушкоджень під час грубого порушення громадського порядку.
01.07.2014 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter