У Корсунь-Шевченківському райвідділі Держземагентства підробили документи на земельну ділянку, - прокуратура

У Корсунь-Шевченківському райвідділі Держземагентства підробили документи на земельну ділянку, - прокуратура Прокуратурою Корсунь-Шевченківського району розпочато кримінальне провадження за фактом підроблення документів службовими особами районного відділу Держземагенства щодо незаконної передачі у власність земельної ділянки громадянину площею 0,79 га.

Як інформує прес-служба прокуратури Черкаської області, проведено перевірку щодо додержання вимог земельного законодавства в діяльності відділу Держземагенства у Корсунь-Шевченківському районі, під час якої виявлені порушення.

Встановлено, що службові особи вказаної установи у лютому минулого року підробили документацію із землеустрою, на підставі якої реєстраційна служба району незаконно видала громадянину свідоцтво про право власності на вказану земельну ділянку.

За даним фактом прокуратурою району зареєстроване кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення).

Досудове розслідування проводить слідчий відділ Корсунь-Шевченківського РВ УМВС України в Черкаській області.
01.07.2014 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter