Черкаська міліція 6 місяців вивчає обставини нападів та побиття журналістів. Ще потрібен час...

За повідомленням СЗГ УМВС в Черкаській області, в громадській приймальні УМВС відбулася прес-конференція за участі начальника УМВС Владислава Пустовара, першого заступника начальника УМВС - начальника слідчого управління Валентина Кожухівського. Темою обговорення стало питання щодо ходу розслідування кримінальних проваджень, які набули суспільного резонансу та зокрема проваджень, які відкриті за неправомірних дій відносно журналістів.

Владислав Володимирович зупинився на кожному випадку та довів інформацію про хід розслідування кримінальних проваджень відкритих зокрема щодо побиття журналіста телеканалу «Інтер» Станіслава Кухарчука, фотокореспондента «Вечірніх Черкас» Ігоря Єфімова, фотокореспондента сайту «0472» Олега Огілька, а такожна фактів отримання погроз на адресу оператора телеканалу «Вікка» Сергія Єфімова.

- У всіх випадках, де працівники міліції підозрюються у вчиненні неправомірних дій під час масових акцій протесту, згідно з Кримінально-процесуальним кодексом України, розслідування проводить прокуратура,– сказав Владислав Пустовар. - З метою неупередженого та об’єктивного розслідування, Центральним апаратом Міністерства внутрішніх справ України за даними фактами також проведена службова перевірка, матеріали якої, а їх кількість складає близько однієї тисячі аркушів, передані до прокуратури для прийняття рішення в рамках відкритого кримінального провадження.
Владислав Володимирович наголосив, що по всім резонансним кримінальним провадженням наразі триває активне, неупереджене розслідування, ні про які затягування не може бути й мови. Всі ці провадження контролюються як з боку Міністерства, так і з боку Генеральної прокуратури. Лише після повного вивчення всіх матеріалів та зібравши необхідну доказову базу можна говорити про остаточне рішення та називати винних осіб, але для цього потрібен час.
26.06.2014 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter