Під Каневом упіймали 4 браконьєрів з наловленою на 150 тис. грн. рибою

Під Каневом упіймали 4 браконьєрів з наловленою на 150 тис. грн. рибою Працівники міліції затримали на Канівщині чотирьох браконьєрів, що займалися незаконним виловом риби. У зловмисників вилучено понад тисячу рибин, знаряддя лову та плавзасоби. Їхні дії кваліфіковані слідчим за статтею 249 Кримінального кодексу України.

Як інформує СЗГ УМВС в Черкаській області, нещодавно було проведено спільний рейд, в якому взяли участь співробітники черкаської держрибоохорони та інспекції з безпеки на морському та річковому транспорті.

Під час відпрацювання акваторії річки Дніпро в районі Канева правоохоронцями було задокументовано два факти браконьєрства та затримано чотирьох чоловіків, що займалися незаконним рибним промислом. Зловмисників було затримано на роздільній дамбі, де вони облаштувалися подалі від людських очей та зайвої уваги.

Працівники міліції вилучили у зловмисників два металеві човни з навісними двигунами, 18 рибальських сіток та понад тисячу рибин виловлених за допомогою заборонених знарядь лову. Сума завданих державі державі становить близько 150 тисяч гривень.
25.06.2014 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter