Прокуратура зобов`язала черкаську міліцію не піддавати людей домашньому арешту аби як

Прокуратура зобов`язала черкаську міліцію не піддавати людей домашньому арешту аби як Як інформує прес-служба прокуратури міста Черкаси, тут за участі керівників та слідчих Придніпровського і Соснівського райвідділів міліції була проведена оперативна нарада, на якій обговорено проблемні питання що виникають при обранні запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Відмічено, що слідчим за погодженням з процесуальними керівниками (прокурорами) слід звертатися до суду з відповідними клопотаннями про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту лише за наявності достатніх на те підстав та з метою уникнення порушення прав громадян, передбачених кримінальним процесуальним законодавством.

За результатом проведеної наради вирішено зобов’язати начальників слідчих відділів Придніпровського та Соснівського РВ в м. Черкаси УМВС України в Черкаській області забезпечити належний відомчий контроль при ініціюванні слідчими клопотань про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.
24.06.2014 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter