У Черкасах знешкодили групу "скіммінгістів", яка крала гроші з банківських карток

У Черкасах знешкодили групу "скіммінгістів", яка крала гроші з банківських карток Співробітники СБУ викрили та припинили протиправну діяльність групи осіб, члени якої займалися несанкціонованим втручанням в роботу банківських систем,шляхом встановлення на банкомати скіммінгових пристроїв (закамуфльовані технічні засоби зчитування інформації з платіжних карток), з подальшим зняттям готівкових коштів з банкоматів міст Черкаси та Київ.

Як інформує прес-група УСБУ в Черкаській області, протягом 2011 року членами групи,шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки,без відома законних власників банківських платіжних карток, було незаконно привласнено понад 140 000 гривень.

У рамках розпочатого СБУ кримінального провадження правоохоронці затримали одного із членів злочинної групи. Під час досудового розслідування було вилучено знаряддя скоєння злочину (скіммінгові пристрої, комплектуючі до «скіммерів», підроблені платіжні картки, комп’ютерна техніка).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно шахрая за ознаками вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 359 та ч. 2 ст. 361, ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України триває.

Наразі правопорушнику оголошено про підозру у вчинені злочину та обрано запобіжний захід –тримання під вартою.
19.06.2014 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter