Прокуратура: Заборгованість по зарплаті перед працівниками "Черкаського облавтодору" погашено

Прокуратура: Заборгованість по зарплаті перед працівниками "Черкаського облавтодору" погашено За повідомленням прес-служби прокуратури в Черкаській області, в ході досудового розслідування кримінального провадження за фактом безпідставної невиплати працівникам державного підприємства «Черкаський облавтодор» заробітної плати поновлено порушені конституційні права громадян шляхом повного погашення їм заборгованості на понад 2 млн 700 тис. грн.

Як повідомлялось раніше, прокуратурою області проведено перевірку в діяльності державного підприємства «Черкаський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», в результаті якої виявлені порушення у сфері оплати праці.

У ході перевірки встановлено, що директор підприємства у травні 2014 року, порушивши законодавство про працю, за наявності коштів на рахунку не спрямував їх на погашення існуючої заборгованості із виплати заробітної плати працівникам у сумі понад 2 млн 700 тис. грн, яка виникла протягом лютого – березня 2014 року, а використав їх на господарські потреби.

За результатами перевірки прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ч. 1 ст. 175 КК України (безпідставна невиплата зарплати).
13.06.2014 08:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter