У Черкасах засудили двох шахраїв, які знімали гроші з банківських карток черкащан

У Черкасах засудили двох шахраїв, які знімали гроші з банківських карток черкащан Апеляційний суд Черкаської області виніс обвинувальний вирок двом місцевим мешканцям, які займалися несанкціонованим втручанням в роботу банківських систем.

Як інформує прес-група УСБУ в Черкаській області, 52 –річний радіотехнік виготовив скіммінгові пристрої (закамуфльовані технічні засоби зчитування інформації з платіжних карток), які в подальшому передав своєму спільнику, 46-річному безробітному, для встановлення на банкомати з подальшим зняттям готівкових коштів клієнтів банків України. Протягом березня-липня 2012 року правопорушники заволоділи шахрайським шляхом понад 15 тисячами гривень.

У липні 2012 року співробітники СБУ затримали організатора та його спільника. Під час обшуків їх осель вилучено скіммінгові пристрої, комплектуючі до «скіммерів», підроблені платіжні картки, комп’ютерну техніку.

За рішенням суду двох правопорушників визнано винними у вчинені злочинів, передбачених ст. 15 і ч. 3 ст. 190, ч. 3 ст. 200, ч. 2 ст. 359 та ч. 2 ст. 361 Кримінального кодексу України. Організатору призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з іспитовим строком у 3 роки та позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю, пов’язаною з робою електронно-обчислювальних машин на строк 3 роки, а також сплати штрафу у сумі 85 тисяч гривень, спільника засуджено до 4 років позбавлення волі з випробувальним терміном у 2 роки та з позбавленням права обіймати посади і займатися діяльністю, пов’язаною з робою електронно-обчислювальних машин на строк 2 роки.
04.06.2014 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter