В уманському відділенні "нової пошти" вилучили крупну партію алкогольного фальсифікату

В уманському відділенні "нової пошти" вилучили крупну партію алкогольного фальсифікату Як інформують у Головному управлінні міндоходів у Черкаській області, 240 5-ти літрових пластикових пляшок, заповнених рідиною з характерним запахом спирту орієнтовної вартістю 72 тис.гривень вилучили днями співробітники оперативного управління ГУ Міндоходів у Черкаській області у приміщенні кур’єрського відділення «Нової пошти» в Умані. Тимчасовий доступ до речей і документів міндоходівці отримали на підставі відповідної ухвали суду в ході розслідування кримінальної справи за фактом зберігання та реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв.

Згідно документів, «горючий» вантаж у 120 дал належав 24-річному місцевому жителю. Про це повідомив в.о. заступника начальника – начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Черкаській області Олександр Чалий.

Він розповів, що це тільки одне з виявлених місць зберігання «підприємливим» уманчанином алкогольного фальсифікату. Раніше під час обшуку складських приміщень приватного підприємства м.Умань співробітники оперативного управління ГУ Міндоходів у Черкаській області вилучили із незаконного обігу 494 пластикові пляшки об’ємом 5 літрів (всього 247 дал), заповнені рідиною з характерним запахом спирту орієнтовної вартості 148,2 тис.гривень. Відібрані зразки рідини для детального дослідження.
03.06.2014 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter