Прокуратура: Суд стягнув з ТОВ "Хлібна Нива" понад 1,9 млн. грн. на користь ФДМУ

Господарський суд Черкаської області задовольнив позов прокуратури, поданий в інтересах регіонального відділення Фонду державного майна України в області, про стягнення з ТОВ «Хлібна Нива» заборгованості та штрафних санкцій на понад 1,9 млн грн.

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, вказана заборгованість виникла у зв’язку з несвоєчасним поверненням відповідачем нерухомого майна, що перебувало у нього в користуванні згідно договору оренди.

Зокрема, у вересні 2003 року вказане товариство уклало з регіональним відділенням Фонду державного майна України по Черкаській області договір оренди нерухомого державного майна, а саме горілчаного цеху та спиртосховища.

У квітні минулого року постановою Вищого господарського суду України дію вказаного договору припинено та зобов’язано товариство повернути державі орендоване ним нерухоме майно.

Після винесення такого рішення товариство майже рік ігнорувало його виконання та відповідний акт прийому-передачі був складений лише у березні нинішнього року. У зв’язку з цим у товариства й виникла перед державою заборгованість із орендної плати на вищевказану суму.

З метою захисту інтересів держави прокуратурою області заявлено позов до суду, який наразі задоволено.
02.06.2014 08:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter